ДІЯЛЬНІСТЬ СКУ

ЄВРОПЕЙСЬКА І ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ТА БОРОТЬБА З РОСІЙСЬКОЮ АГРЕСІЄЮ

«У найкращих інтересах Заходу є допомогти Україні побороти агресію Російської Федерації, оскільки, захищаючи територіальну цілісність своєї держави, український народ фактично зупиняє просування російського імперіалізму на Захід».

Евген Чолій, 2014 р.
Президент СКУ з 2008 р.

СКУ разом зі своєю мережею активно співпрацює з ООН, ЄС, Радою Європи, НАТО і ОБСЄ, керівництвом держав світу, правозахисними і неурядовими організаціями та громадянськими суспільствами, щоб допомогти Україні захистити свою територіальну цілісність та прискорити її євроінтеграційні і євроатлантичні процеси та реформування.

Захист територіальної цілісності України:
На форумах світового масштабу та під час зустрічей з міжнародними високопосадовцями СКУ закликає до рішучих заходів для припинення російської агресії, включаючи прийняття та посилення санкцій проти Російської Федерації, до захисту прав і свобод потерпілих на нелегально окупованих територіях та до надання Україні необхідної військової, фінансової та гуманітарної допомоги.

Протидія російській дезінформації:
СКУ висвітлює реформи в Україні, у тому числі й щодо поборювання корупції, щоб протидіяти російській дезінформації, яка намагається переконати світ, що Україна є невдалою країною.

Просування європейських і євроатлантичних прагнень українського народу:
На форумах світового масштабу та під час зустрічей з міжнародними високопосадовцями, включно й держав-членів ЄС, СКУ закликає до підписання, ратифікації та втілення в життя Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, запровадження безвізового режиму та зміцнення партнерства НАТО з Україною.

Надання гуманітарної допомоги:
СКУ разом зі своєю мережею надає Україні потужну гуманітарну допомогу.

Відкриття Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі:
У 2017 р. СКУ відкриває Представництво СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі для більш ефективного просування українських інтересів, зокрема європейської і євроатлантичної інтеграції України.