ДІЯЛЬНІСТЬ СКУ

ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПІД ЧАС ЄВРОМАЙДАНУ ТА РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

«Сьогодні, щоб підтримати Вас, 20-мільйонна українська діаспора на чолі з СКУ вийшла на Євромайдани по всьому світу. І будьте певні, що ми будемо разом з Вами до кінця, бо справа Євромайдану – це справа кожного українця, незалежно від того, де він живе».

Стефан Романів, 2013 р. (Із виступу на Євромайдані)
Генеральний секретар СКУ з 2008 р.

СКУ підтримує український народ у боротьбі за демократизацію та гідне життя у своїй державі. Під час Революції Гідності СКУ разом зі своєю мережею у понад 50 державах світу проводить масштабні Євромайдани по всьому світу.

Боротьба з «русскім міром» і порушеннями демократії в Україні:
СКУ реагує на порушення демократії в Україні, застерігає від загрози «русского міра» і втягування України в Митний і Євразійський союзи та закликає ЄС підписати Угоду про асоціацію між ЄС і Україною.

Представлення прагнень народу України під час Саміту Східного партнерства:
У листопаді 2013 р. Президент СКУ виступає в Парламенті Литви перед головами комітетів із закордонних справ Парламентів ЄС зі зверненням підтримати євроінтеграційні прагнення українського народу.

Участь СКУ в Євромайдані в Києві та Євромайдани української діаспори у понад 60 містах 42-ох країн:
СКУ долучається до Євромайдану в Києві та підтримує його учасників. СКУ разом зі своєю мережею організовує Євромайдани у світі, які закликають міжнародну спільноту підтримати український народ у його бажанні до гідного життя та здійснювати тиск на авторитарну владу в Україні для припинення порушень демократії.

Сприяння мирному врегулюванню кризи в Україні та підтримці нагальних потреб українського народу:
Під час зустрічей з високопосадовцями ООН, ЄС, Ради Європи і ОБСЄ та держав світу СКУ закликає до моніторингу подій під час Євромайдану та до надання потерпілим учасникам Революції Гідності медичної і гуманітарної допомоги.